KURUMSAL

Hakkımızda

1983 yılında İzmir Karşıyaka’da Mustafa Erdem ünvanı ile yola çıkan firmamız, 1990 yılında Katal İnşaat ismini almıştır.

Meydana getirdiği çağdaş ve özgün projeleri ile sizler için karlı ve güvenilir yatırım fırsatları sunan Katal İnşaat, konforlu ve güvenli yaşamın tüm detaylarını her projesinde uygulamıştır. Satış sonrası müşteri memnuniyetini çok önemsemiştir.

‘’Katal inşaat birçok konut projesinin yanı sıra sanayi ve ticaret merkezleri, otel inşaat projeleri de yapmaktadır. Konusunda uzmanlaşmış kadroları , itibarlı çözüm ortakları ve kurumsal değerleri ile sektöründeki en güvenilir ve değerli markalar arasında yerini almıştır.

Müşteri memnuniyeti ve toplam kalite yönetimini temel felsefe olarak benimseyen KATAL İNŞAAT, kazandığı bilgi ve tecrübe birikimi ile en son teknolojileri izleyerek bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da en iyi hizmeti sunmaya devam edecektir.

Vizyonumuz

Temelinde insan olan, doğaya saygılı, modern mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanarak dünya kalite standartları seviyesinde çağdaş ve güvenli yapılar oluşturmak.

Misyonumuz

Çağdaş mimari ve teknolojinin akıllı kullanımı ile mükemmel yaşam alanları oluşturarak sektöründe öncü markalardan biri olmak.

0 (232) 337 27 47
0 (232) 337 30 34

info@katalinsaat.com